flagi

Aktualności

WISKOL1 sp. z.o.o. poszukuję pracowników na stanowisko:

  1. Ustawicza
  2. Manewrowy 

Możliwę przyuczenie do zawodu, organizacja szkolenia i egzaminów kwalifikacyjnych. 

Wymagania aby zakwalifikować się na przyuczenie do zawodu 

  1. wykrztałcenie średnie 

CV wraz z klauzulą* można wysyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

W razie dodatkowych pytań prosimy o kotnakt pod numerm telefonu 666-816-150 lub meil Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

W dniu 25 października 2016 r. pracownicy firmy WISKOL wspólnie z przedstawicielami Jednostki Ratowniczo Gaśniczej Komendy Miejskiej PSP Kielce oraz firmy ARON Sp. z o. o. brali udział w sprawdzeniu procedur określonych w Planie Zapewnienia Bezpieczeństwa dla Towarów Niebezpiecznych Wysokiego Ryzyka (TWR) w sytuacji wykolejenia i pożaru wagonu cysterny z materiałem niebezpiecznym.

Symulacja odbyła się podczas prac manewrowych na terenie bocznicy ARON. W celu zwiększenia realizmu użyto specjalnego zadymienia oraz fantoma. Ćwiczenia mają wskazać tryb postępowania personelu oraz wyciągnąć wnioski, które mają posłużyć do jeszcze badziej sprawnych działań uczestników przewozów materiałów niebezpiecznych.

Praktyczne wykonywanie ćwiczeń ma zapewnić wiedzę i doświadczenie w sytuacji prawdziwego zdarzenia.